Home
Vereniging
Clubinfo
Kantineplanning
Trainingsschema
Vacatures
Veilig Sport Klimaat
Webshop 11Teamsports
Lidmaatschap
Inschrijfformulier
Aanmelden als lid
Beƫindiging lidmaatschap
Contributies
Senioren
Blauw-Wit (W) 1
Blauw-Wit (W) 2
Blauw-Wit (W) 3
Blauw-Wit (W) 4
Blauw-Wit (W) 5
Blauw-Wit (W) 6
Blauw-Wit (W) 45+1
Blauw-Wit (W) 35+1 (7x7)
Blauw-Wit (W) VR1
Jeugd
Blauw-Wit (W) JO19-1
Blauw-Wit (W) MO17-1
Blauw-Wit (W)/Graftdijk JO15-1
Blauw-Wit (W) JO13-1
Blauw-Wit (W) JO12-1
Blauw-Wit (W) JO11-1
Blauw-Wit (W) JO9-1
Wedstrijdzaken
Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Sponsors
Activiteiten
Biljarten
Darts
Klaverjassen
Contact
Home
Vereniging
+
Clubinfo
Kantineplanning
Trainingsschema
Vacatures
Veilig Sport Klimaat
Webshop 11Teamsports
Lidmaatschap
+
Inschrijfformulier
Aanmelden als lid
Beƫindiging lidmaatschap
Contributies
Senioren
+
Blauw-Wit (W) 1
Blauw-Wit (W) 2
Blauw-Wit (W) 3
Blauw-Wit (W) 4
Blauw-Wit (W) 5
Blauw-Wit (W) 6
Blauw-Wit (W) 45+1
Blauw-Wit (W) 35+1 (7x7)
Blauw-Wit (W) VR1
Jeugd
+
Blauw-Wit (W) JO19-1
Blauw-Wit (W) MO17-1
Blauw-Wit (W)/Graftdijk JO15-1
Blauw-Wit (W) JO13-1
Blauw-Wit (W) JO12-1
Blauw-Wit (W) JO11-1
Blauw-Wit (W) JO9-1
Wedstrijdzaken
+
Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Sponsors
Activiteiten
+
Biljarten
Darts
Klaverjassen
Contact
Thuiswedstrijden
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
5 apr. 20:30
Blauw Wit (W) 35+1 - Fortuna Wormerveer sv 35+1
Sportpark Zuideinde
5 apr. 21:30
Blauw Wit (W) 35+1 - Westzaan 35+1
Sportpark Zuideinde
6 apr. 09:15
Blauw Wit (W) JO9-1 - Castricum FC JO9-2
Sportpark Blauw Wit W
6 apr. 09:30
Blauw Wit (W) JO13-1 - Overbos sv. JO13-3
Sportpark Blauw Wit W
6 apr. 09:30
Blauw Wit (W) JO11-1 - Kadoelen sv. JO11-3
Sportpark Blauw Wit W
6 apr. 09:45
Blauw Wit (W) MO17-1 - Vitesse 22 MO17-2
Sportpark Blauw Wit W
6 apr. 12:00
Blauw Wit (W) 2 - Blokkers de 2
Sportpark Blauw Wit W
6 apr. 12:00
Blauw Wit (W) 5 - Ilpendam 4
Sportpark Blauw Wit W
6 apr. 14:30
Blauw Wit (W) 1 - SSA-SJO VV Egmond 1
Sportpark Blauw Wit W
6 apr. 14:30
Blauw Wit (W) 45+1 - RCZ 45+1
Sportpark Blauw Wit W
6 apr. 14:30
Blauw Wit (W) 4 - FC Uitgeest 5
Sportpark Blauw Wit W
13 apr. 08:30
Blauw Wit (W) JO8-1JM - Westzaan JO8-2
Sportpark Blauw Wit W
13 apr. 09:30
ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO15-1 - SDW JO15-1
Sportpark Graftdijk
13 apr. 09:30
Blauw Wit (W) JO12-1 - Vitesse 22 JO12-4
Sportpark Blauw Wit W
13 apr. 10:45
Blauw Wit (W) JO19-1 - Koedijk JO19-2
Sportpark Blauw Wit W
13 apr. 12:00
Blauw Wit (W) 6 - ZCFC 9
Sportpark Blauw Wit W
13 apr. 14:30
Blauw Wit (W) VR1 - KFC VR1
Sportpark Blauw Wit W
13 apr. 14:30
Blauw Wit (W) 3 - Reiger Boys 5
Sportpark Blauw Wit W
19 apr. 20:00
Blauw Wit (W) 35+1 - ZOB 35+2
Sportpark Blauw Wit W
19 apr. 21:30
Blauw Wit (W) 35+1 - Westzaan 35+1
Sportpark Blauw Wit W
20 apr. 09:15
Blauw Wit (W) JO9-1 - Limmen JO9-2
Sportpark Blauw Wit W
20 apr. 09:30
Blauw Wit (W) JO13-1 - DEM (RKVV) JO13-5
Sportpark Blauw Wit W
20 apr. 09:30
Blauw Wit (W) JO11-1 - RCZ JO11-3
Sportpark Blauw Wit W
20 apr. 09:45
Blauw Wit (W) MO17-1 - Succes MO17-1
Sportpark Blauw Wit W
20 apr. 12:00
Blauw Wit (W) 5 - RCZ 2
Sportpark Blauw Wit W
20 apr. 12:00
Blauw Wit (W) 2 - Foresters 4
Sportpark Blauw Wit W
20 apr. 14:30
Blauw Wit (W) 1 - Meteoor De sv. 1
Sportpark Blauw Wit W
20 apr. 14:30
Blauw Wit (W) 4 - IJmuiden vv. 4
Sportpark Blauw Wit W
25 apr. 20:00
Blauw Wit (W) VR1 - Blokkers de VR1
Sportpark De Blokkers
4 mei. 14:30
Blauw Wit (W) 4 - ADO '20 6
Sportpark Blauw Wit W
10 mei. 20:30
Blauw Wit (W) 35+1 - Fortuna Wormerveer sv 35+1
Sportpark Weidevenne
10 mei. 21:30
Blauw Wit (W) 35+1 - Purmerend 35+4
Sportpark Weidevenne
11 mei. 09:30
Blauw Wit (W) JO13-1 - FC Uitgeest JO13-4
Sportpark Blauw Wit W
11 mei. 09:45
Blauw Wit (W) MO17-1 - V.V. Bergen MO17-1
Sportpark Blauw Wit W
11 mei. 12:00
Blauw Wit (W) 5 - Saenden 2
Sportpark Blauw Wit W
11 mei. 12:00
Blauw Wit (W) 2 - Alkmaarsche Boys 2
Sportpark Blauw Wit W
11 mei. 14:30
Blauw Wit (W) 1 - OFC 1
Sportpark Blauw Wit W
11 mei. 14:30
Blauw Wit (W) 4 - Castricum FC 5
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 08:30
Blauw Wit (W) JO8-1JM - SVA JO8-7
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 09:15
Blauw Wit (W) JO9-1 - Assendelft JO9-2
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 09:30
ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO15-1 - SV Rood-Wit Zaanstad JO15-1
Sportpark Graftdijk
25 mei. 09:30
Blauw Wit (W) JO11-1 - Assendelft JO11-2JM
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 09:30
Blauw Wit (W) JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-2
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 09:45
Blauw Wit (W) MO17-1 - ST FC Medemblik/Opperdoes MO17-2
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 10:45
Blauw Wit (W) JO19-1 - JVC JO19-1JM
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 12:00
Blauw Wit (W) 45+1 - Fortuna Wormerveer sv 45+1
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 12:00
Blauw Wit (W) 6 - RCZ 4
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 14:30
Blauw Wit (W) 1 - Kadoelen sv. 1
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 14:30
Blauw Wit (W) VR1 - Foresters VR1
Sportpark Blauw Wit W
25 mei. 14:30
Blauw Wit (W) 3 - Jong Holland 4
Sportpark Blauw Wit W
Uitwedstrijden
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
30 mrt. 14:00
SVW 27 3 - Blauw Wit (W) 2
Sportpark De Kabel
30 mrt. 14:30
Reiger Boys 5 - Blauw Wit (W) 3
Sportpark De Wending
5 apr. 20:00
Purmerend 35+4 - Blauw Wit (W) 35+1
Sportpark Zuideinde
5 apr. 21:00
ZOB 35+2 - Blauw Wit (W) 35+1
Sportpark Zuideinde
6 apr. 14:30
ODIN 59 6 - Blauw Wit (W) 3
Sportpark Assumburg-ODIN'59
6 apr. 13:00
ZVC '22 4 - Blauw Wit (W) 6
Sportpark Hoornseveld
6 apr. 14:35
Sporting Andijk JO19-1 - Blauw Wit (W) JO19-1
Sportpark Andijk
6 apr. 12:00
Ilpendam JO15-1 - ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO15-1
Sportpark Ilpendam
6 apr. 09:15
ADO '20 JO12-2 - Blauw Wit (W) JO12-1
Sportpark De Vlotter
6 apr. 09:30
Hercules Zaandam sc JO8-7 - Blauw Wit (W) JO8-1JM
Sportpark De Kuil
6 apr. 16:30
Blokkers de VR1 - Blauw Wit (W) VR1
Sportpark Blauw Wit W
13 apr. 14:30
Vrone 1 - Blauw Wit (W) 1
Sportpark Vrone
13 apr. 16:30
Schagen United 2 - Blauw Wit (W) 2
Sportpark Groenoord
13 apr. 12:15
Sporting Krommenie 2 - Blauw Wit (W) 4
Sportpark Provily
13 apr. 11:00
ZCFC 6 - Blauw Wit (W) 5
Sportpark Kalverhoek
13 apr. 14:30
Parkstad SV 45+2 - Blauw Wit (W) 45+1
Sportpark De Eendracht
13 apr. 10:30
Schoten vv. JO13-2 - Blauw Wit (W) JO13-1
Sportpark Vergierdeweg
13 apr. 08:30
Vitesse 22 JO9-4 - Blauw Wit (W) JO9-1
Sportpark De Puikman
13 apr. 09:35
Winkel MO17-2 (9-tal) - Blauw Wit (W) MO17-1
Sportpark Winkel
19 apr. 19:30
Fortuna Wormerveer sv 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1
Sportpark Blauw Wit W
19 apr. 21:00
Purmerend 35+4 - Blauw Wit (W) 35+1
Sportpark Blauw Wit W
20 apr. 14:00
Foresters 6 - Blauw Wit (W) 3
Sportpark Het Vennewater
20 apr. 16:15
RCZ 5 - Blauw Wit (W) 6
Sportpark Jagersveld
20 apr. 14:30
Zwaluwen 30 HCSV 45+1 - Blauw Wit (W) 45+1
Sportpark Middelweg
20 apr. 14:30
Westfriezen JO19-1 - Blauw Wit (W) JO19-1
Sportpark 't Krijt
20 apr. 09:00
Geel Wit '20 sv. JO15-2 - ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO15-1
Sportpark Geel Wit'20
20 apr. 10:30
WSV 1930 JO12-3 - Blauw Wit (W) JO12-1
Sportpark WSV'30
20 apr. 09:45
KFC JO8-6 - Blauw Wit (W) JO8-1JM
Sportpark De Koog
20 apr. 12:00
IJmuiden vv. VR1 - Blauw Wit (W) VR1
Sportpark Schoonenberg
4 mei. 14:30
DZS 1 - Blauw Wit (W) 1
Sportpark De Boogbal
4 mei. 13:30
Saenden 2 - Blauw Wit (W) 5
Sportpark Saenden
4 mei. 15:00
Purmerland VR1 - Blauw Wit (W) VR1
Sportpark Purmerland
10 mei. 20:00
Westzaan 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1
Sportpark Weidevenne
10 mei. 21:00
ZOB 35+2 - Blauw Wit (W) 35+1
Sportpark Weidevenne
11 mei. 13:15
ODIN 59 5 - Blauw Wit (W) 3
Sportpark Assumburg-ODIN'59
11 mei. 12:30
Sporting Krommenie 3 - Blauw Wit (W) 6
Sportpark Provily
11 mei. 12:00
VEW JO15-1 - ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO15-1
Sportpark Heemstede
11 mei. 16:45
SVA JO12-4 - Blauw Wit (W) JO12-1
Sportpark SVA
11 mei. 09:00
OSV JO11-4 - Blauw Wit (W) JO11-1
Sportpark Oostzanerwerf
11 mei. 08:30
DEM (RKVV) JO9-4 - Blauw Wit (W) JO9-1
Sportpark DEM
11 mei. 09:00
Assendelft JO8-3JM - Blauw Wit (W) JO8-1JM
Sportpark Assendelft
18 mei. 14:30
De Wherevogels 1 - Blauw Wit (W) 1
Sportpark Westerweg
18 mei. 13:00
SSA-SJO VV Egmond MO17-1 - Blauw Wit (W) MO17-1
Sportpark De Kwekerij
25 mei. 15:45
Schagen United 3 - Blauw Wit (W) 2
Sportpark Groenoord
25 mei. 11:00
Jong Hercules 3 - Blauw Wit (W) 4
Sportpark Adrichem
25 mei. 16:30
RCZ 3 - Blauw Wit (W) 5
Sportpark Jagersveld
25 mei. 12:00
Vitesse 22 JO13-3 - Blauw Wit (W) JO13-1
Sportpark De Puikman