• Blauw Wit (W) 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleine, FakeOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 14:15TOB Rksv 35+3 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Oostzanerwerf
    2 feb. 14:30Blauw Wit (W) 35+1 - Germaan/De Eland asv 35+1Sportpark Blauw Wit W
    9 feb. 15:15Bloemendaal 35+2 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Bergweg
    16 feb. 14:30Blauw Wit (W) 35+1 - TOB Rksv 35+4Sportpark Blauw Wit W
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Blauw Wit (W) 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bloemendaal 35+213111164184634
    2BZC'13 35+21081150222825
    3ZOB 35+21255239261320
    4TABA afc 35+1135533027320
    5RCZ 35+2961226141219
    6Pancratius Rksv 35+1136163934519
    7TABA afc 35+2115243529617
    8Buitenveldert sc. 35+2115152528-316
    9Germaan/De Eland asv 35+1124263149-1814
    10Blauw Wit (W) 35+1123272943-1411
    11TOB Rksv 35+3133282749-2211
    12PSZ 35+11330102856-289
    13TOB Rksv 35+4112181634-187
    14Dijk De asv 35+272051828-106
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bak, RobertTeamspeler
    Band, MarkTeamspeler
    Boonstra, ErikTeamspeler
    Cate, Bauke tenTeamspeler
    Frankfort, OlofTeamspeler
    Guitoun, SofianeTeamspeler
    Haan, WalterTeamspeler
    Lee, Edwin v.d.Teamspeler
    Mantel, ArianTeamspeler
    Mantel, RobertTeamspeler
    Spanjersberg, BertusTeamspeler
    Wijs, Dennis deTeamspeler
    Wolde, Sytze tenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.