• Blauw Wit (W) 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleine, FakeOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 14:30Blauw Wit (W) 35+1 - TOB Rksv 35+4Sportpark Blauw Wit W
    1 feb. 14:30Blauw Wit (W) 35+1 - VEW 35+1Sportpark Blauw Wit W
    8 feb. 12:45TABA afc 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Drieburg
    15 feb. 11:45Buitenveldert sc. 35+2 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Buitenveldert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.Blauw Wit (W) 35+1 - OFC 35+22 - 2
  • Poulestanden Blauw Wit (W) 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TABA afc 35+21072142222023
    2OFC 35+21172236201623
    3Blauw Wit (W) 35+1952236201617
    4Terrasvogels 35+1105232723417
    5TOB Rksv 35+4115242930-117
    6TOB Rksv 35+5105142834-616
    7Germaan/De Eland asv 35+1114343729815
    8TABA afc 35+11041531211013
    9Buitenveldert sc. 35+2113352126-512
    10VEW 35+1123183642-610
    11PSZ 35+1123182656-3010
    12Schoten vv. 35+1112272349-268
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bak, RobertTeamspeler
    Band, MarkTeamspeler
    Boonstra, ErikTeamspeler
    Cate, Bauke tenTeamspeler
    Frankfort, OlofTeamspeler
    Guitoun, SofianeTeamspeler
    Haan, WalterTeamspeler
    Lee, Edwin v.d.Teamspeler
    Mantel, ArianTeamspeler
    Mantel, RobertTeamspeler
    Spanjersberg, BertusTeamspeler
    Wijs, Dennis deTeamspeler
    Wolde, Sytze tenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.