• Blauw Wit (W) 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleine, FakeOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 14:30TOB Rksv 35+4 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Oostzanerwerf
    23 nov. 13:00TABA afc 35+2 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Drieburg
    30 nov. 14:30Blauw Wit (W) 35+1 - Germaan/De Eland asv 35+1Sportpark Blauw Wit W
    7 dec. 14:30OFC 35+2 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark OFC
    14 dec. 14:30Blauw Wit (W) 35+1 - Schoten vv. 35+1Sportpark Blauw Wit W
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Blauw Wit (W) 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OFC 35+2751124131116
    2TABA afc 35+244002091112
    3TABA afc 35+163122013710
    4Germaan/De Eland asv 35+173132819910
    5Blauw Wit (W) 35+1430117899
    6TOB Rksv 35+563031824-69
    7TOB Rksv 35+472231521-68
    8PSZ 35+162131121-107
    9Buitenveldert sc. 35+25122911-25
    10Terrasvogels 35+14112131304
    11Schoten vv. 35+161141022-124
    12VEW 35+161051425-113
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bak, RobertTeamspeler
    Band, MarkTeamspeler
    Boonstra, ErikTeamspeler
    Cate, Bauke tenTeamspeler
    Frankfort, OlofTeamspeler
    Guitoun, SofianeTeamspeler
    Haan, WalterTeamspeler
    Lee, Edwin v.d.Teamspeler
    Mantel, ArianTeamspeler
    Mantel, RobertTeamspeler
    Spanjersberg, BertusTeamspeler
    Wijs, Dennis deTeamspeler
    Wolde, Sytze tenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.