• Blauw Wit (W) 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleine, FakeOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 14:30BZC'13 35+2 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark BZC'13
    30 mrt. 14:00TOB Rksv 35+3 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Oostzanerwerf
    6 apr. 14:30Blauw Wit (W) 35+1 - PSZ 35+1Sportpark Blauw Wit W
    13 apr. 15:15Pancratius Rksv 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Schuilhoeve
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.Blauw Wit (W) 35+1 - Buitenveldert sc. 35+22 - 1
    16 mrt.TABA afc 35+2 - Blauw Wit (W) 35+12 - 5
  • Poulestanden Blauw Wit (W) 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bloemendaal 35+218151281265546
    2BZC'13 35+215122171294238
    3RCZ 35+215101453292431
    4ZOB 35+21686261322930
    5TABA afc 35+1187744236628
    6Buitenveldert sc. 35+2168264233926
    7TABA afc 35+2177285354-123
    8Blauw Wit (W) 35+1187294658-1223
    9Pancratius Rksv 35+1166194550-519
    10Dijk De asv 35+2135083450-1615
    11TOB Rksv 35+31843113665-2915
    12Germaan/De Eland asv 35+1144283358-2514
    13PSZ 35+11731133273-4110
    14TOB Rksv 35+41722132460-368
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bak, RobertTeamspeler
    Band, MarkTeamspeler
    Boonstra, ErikTeamspeler
    Cate, Bauke tenTeamspeler
    Frankfort, OlofTeamspeler
    Guitoun, SofianeTeamspeler
    Haan, WalterTeamspeler
    Lee, Edwin v.d.Teamspeler
    Mantel, ArianTeamspeler
    Mantel, RobertTeamspeler
    Spanjersberg, BertusTeamspeler
    Wijs, Dennis deTeamspeler
    Wolde, Sytze tenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.