• Blauw Wit (W) 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleine, FakeOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 feb. 14:30OFC 35+2 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark OFC
    7 mrt. 14:30TOB Rksv 35+5 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Oostzanerwerf
    14 mrt. 14:30Blauw Wit (W) 35+1 - Buitenveldert sc. 35+2Sportpark Blauw Wit W
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 feb.TABA afc 35+1 - Blauw Wit (W) 35+12 - 3
    15 feb.Buitenveldert sc. 35+2 - Blauw Wit (W) 35+10 - 4
  • Poulestanden Blauw Wit (W) 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TABA afc 35+21493259342530
    2Blauw Wit (W) 35+11392251242729
    3OFC 35+21492352223029
    4TOB Rksv 35+5158344648-227
    5Terrasvogels 35+1137243427723
    6TOB Rksv 35+4156363940-121
    7TABA afc 35+11352641261517
    8Buitenveldert sc. 35+2154562735-817
    9Germaan/De Eland asv 35+1144374043-315
    10VEW 35+11541104555-1013
    11PSZ 35+11531112974-4510
    12Schoten vv. 35+1142392964-359
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bak, RobertTeamspeler
    Band, MarkTeamspeler
    Boonstra, ErikTeamspeler
    Cate, Bauke tenTeamspeler
    Frankfort, OlofTeamspeler
    Guitoun, SofianeTeamspeler
    Haan, WalterTeamspeler
    Lee, Edwin v.d.Teamspeler
    Mantel, ArianTeamspeler
    Mantel, RobertTeamspeler
    Spanjersberg, BertusTeamspeler
    Wijs, Dennis deTeamspeler
    Wolde, Sytze tenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.