• Blauw Wit (W) 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleine, FakeOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mei.Blauw Wit (W) 35+1 - ZOB 35+20 - 1
    25 mei.TABA afc 35+1 - Blauw Wit (W) 35+14 - 3
  • Poulestanden Blauw Wit (W) 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BZC'13 35+223193199415860
    2Bloemendaal 35+225181698425655
    3ZOB 35+225146586454148
    4TABA afc 35+22514298274844
    5RCZ 35+224132972512141
    6TABA afc 35+12511865952741
    7Buitenveldert sc. 35+224106859491036
    8Blauw Wit (W) 35+126103136975-633
    9Dijk De asv 35+22382135378-2526
    10Pancratius Rksv 35+12373135874-1624
    11Germaan/De Eland asv 35+12364135584-2922
    12TOB Rksv 35+32564155186-3522
    13PSZ 35+124531649100-5118
    14TOB Rksv 35+42535174483-3914
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bak, RobertTeamspeler
    Band, MarkTeamspeler
    Boonstra, ErikTeamspeler
    Cate, Bauke tenTeamspeler
    Frankfort, OlofTeamspeler
    Guitoun, SofianeTeamspeler
    Haan, WalterTeamspeler
    Lee, Edwin v.d.Teamspeler
    Mantel, ArianTeamspeler
    Mantel, RobertTeamspeler
    Spanjersberg, BertusTeamspeler
    Wijs, Dennis deTeamspeler
    Wolde, Sytze tenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.