• Blauw Wit (W) 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleine, FakeOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 sep. 14:30Blauw Wit (W) 35+1 - Terrasvogels 35+1Sportpark Blauw Wit W
    5 okt. 16:30PSZ 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Jagersveld
    12 okt. 14:30Blauw Wit (W) 35+1 - Schoten vv. 35+1Sportpark Blauw Wit W
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 sep.VEW 35+1 - Blauw Wit (W) 35+12 - 4
  • Poulestanden Blauw Wit (W) 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 35+511005053
    2Blauw Wit (W) 35+111004223
    3PSZ 35+111004223
    4OFC 35+211004313
    5Buitenveldert sc. 35+210101101
    6TABA afc 35+110101101
    7TABA afc 35+200000000
    8Terrasvogels 35+100000000
    9Germaan/De Eland asv 35+1100134-10
    10TOB Rksv 35+4100124-20
    11VEW 35+1100124-20
    12Schoten vv. 35+1100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bak, RobertTeamspeler
    Band, MarkTeamspeler
    Boonstra, ErikTeamspeler
    Cate, Bauke tenTeamspeler
    Frankfort, OlofTeamspeler
    Guitoun, SofianeTeamspeler
    Haan, WalterTeamspeler
    Lee, Edwin v.d.Teamspeler
    Mantel, ArianTeamspeler
    Mantel, RobertTeamspeler
    Spanjersberg, BertusTeamspeler
    Wijs, Dennis deTeamspeler
    Wolde, Sytze tenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.