• Blauw Wit (W) 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleine, FakeOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTGermaan/De Eland asv 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark De Eendracht
    18 apr. 15:00Schoten vv. 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Vergierdeweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mrt.Blauw Wit (W) 35+1 - TABA afc 35+1
    28 mrt.Blauw Wit (W) 35+1 - TABA afc 35+2
  • Poulestanden Blauw Wit (W) 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OFC 35+216103358243433
    2Blauw Wit (W) 35+11594255282731
    3TABA afc 35+21693462431930
    4Terrasvogels 35+11592442311129
    5TOB Rksv 35+5168444850-228
    6TOB Rksv 35+4167364441324
    7TABA afc 35+11462645271820
    8Buitenveldert sc. 35+2154562735-817
    9Germaan/De Eland asv 35+1164394151-1015
    10VEW 35+11641114658-1213
    11Schoten vv. 35+1153393264-3212
    12PSZ 35+11631123078-4810
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bak, RobertTeamspeler
    Band, MarkTeamspeler
    Boonstra, ErikTeamspeler
    Cate, Bauke tenTeamspeler
    Frankfort, OlofTeamspeler
    Guitoun, SofianeTeamspeler
    Haan, WalterTeamspeler
    Lee, Edwin v.d.Teamspeler
    Mantel, ArianTeamspeler
    Mantel, RobertTeamspeler
    Spanjersberg, BertusTeamspeler
    Wijs, Dennis deTeamspeler
    Wolde, Sytze tenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.