• Blauw Wit (W) VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, MartijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 13:00RKDES VR1 - Blauw Wit (W) VR1Sportpark Calslagen
    6 okt. 14:30Blauw Wit (W) VR1 - TOS-Actief VR2Sportpark Blauw Wit W
    13 okt. 12:00CSW VR2 - Blauw Wit (W) VR1Sportpark CSW
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.DSS VR3 - Blauw Wit (W) VR11 - 2
    22 sep.Blauw Wit (W) VR1 - KDO sv VR11 - 1
  • Poulestanden Blauw Wit (W) VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVA/Spartaan VR1330011299
    2Blauw Wit (W) Vr132019456
    3DSS VR331027613
    4WSV 1930 VR13003015-150

    Poulestanden Blauw Wit (W) VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOS-Actief VR211003033
    2RKDES Vr111003123
    3RODA '23 Rksv Vr111001013
    4Blauw Wit (W) Vr110101101
    5KDO sv Vr110101101
    6CSW VR200000000
    7IJmuiden vv. VR100000000
    8Kennemers (de) VR100000000
    9FC Aalsmeer VR1100101-10
    10V.V. Bergen VR1100113-20
    11GeuzenMiddenmeer Vr2100103-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Andrea, AnnemarieTeamspeler
    Bakker, AnniekTeamspeler
    Boer, Amy deTeamspeler
    Bos, DaniqueTeamspeler
    Daas, MelissaTeamspeler
    Dijk, Jessica vanTeamspeler
    Engel, CharmaineTeamspeler
    Paeper, AdrianaTeamspeler
    Pieters, AnneloreTeamspeler
    Pieters, CharlotteTeamspeler
    Putten, SharonTeamspeler
    Wakker, SteffenieTeamspeler
    Wijngaarden, MyraTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.