•  

    Accommodatie

     

     

     

    Sportpark Blauw Wit W

    Piet Kuiperlaan 89 A-BY

    1525 PK Westknollendam

    075-6287956

     

     

     

     

    Hoofdbestuur

     

     

     

    Voorzitter

    Oscar de Vries

    06-25124783

    voorzitter@cvvblauw-wit.nl

    Vicevoorzitter

    Mats van Olst

    06-23138948

    mats@cvvblauw-wit.nl

    Secretaris

    Jessica Wakker

    06-13048858

    secretaris@cvvblauw-wit.nl

    Penningmeester

    Elzo Regeling

    06-54331165

    penningmeester@cvvblauw-wit.nl

    Algemene Zaken A

    Roy de Saegher

    06-41844051

    roy@cvvblauw-wit.nl

    Algemene Zaken B

    Maryn de Waal

    06-31791056

    maryn@cvvblauw-wit.nl

    Algemene Zaken C

    Remco van Houten

    06-46442786

    remco@cvvblauw-wit.nl

     

     

     

     

    Jeugdbestuur

     

     

     

    Penningmeester

    Annemarie Andrea

    06-50882980

    jeugdbestuurbw@gmail.com

    Junioren Zaken

    Tamara Bootsman

    06-37231565

    jeugdbestuurbw@gmail.com

    Pupillen Zaken

    Marieke Korver

    06-18321978

    jeugdbestuurbw@gmail.com

    Hoofd Jeugdopleiding

    René Roos

    06-23222653

    jeugdbestuurbw@gmail.com

     

     

     

     

    Overige

     

     

     

    Ledenadministratie

    Annemarie Andrea

    06-50882980

    ledenadministratie@cvvblauw-wit.nl

    Clubblad

    Jessica Wakker

    06-13048858

    blauwwitter@outlook.com

    Fysiotherapeut

    Wilskracht Wormerveer

    075-6224274

     

    Masseur

    Pieter de Haan

    06-20504429

     

     

    Algemene zaken C: Voetbaltechnische zaken, wedstrijden en accommodatie 
    Algemene zaken A: Vrijwilligers, kantine, sponsors
    Algemene zaken B: Dames en jeugd