• Accommodatie      
    Sportpark Blauw Wit W Piet Kuiperlaan 89 A-BY 1525 PK Westknollendam 075-6287956
           
    Hoofdbestuur      
    Voorzitter Oscar de Vries 06-25124783 voorzitter@cvvblauw-wit.nl
    Vicevoorzitter Mats van Olst 06-23138948 mats@cvvblauw-wit.nl
    Secretaris 06-… secretaris@cvvblauw-wit.nl
    Penningmeester Elzo Regeling 06-54331165 penningmeester@cvvblauw-wit.nl
    Algemene Zaken A Roy de Saegher                06-41844051 roy@cvvblauw-wit.nl
    Algemene Zaken B Jessica Wakker 06-13048858 jessica@cvvblauw-wit.nl
    Algemene Zaken C Remco van Houten 06-46442786 remco@cvvblauw-wit.nl
    Riskmanager Maryn de Waal 06-31791056 maryn@cvvblauw-wit.nl
           
    Jeugdbestuur      
    Penningmeester Annemarie Andrea 06-50882980 jeugdbestuurbw@gmail.com
    Junioren Zaken                Tamara Bootsman 06-37231565 jeugdbestuurbw@gmail.com
    Pupillen Zaken René Catsburg 06-51139162 jeugdbestuurbw@gmail.com
    Hoofd Jeugdopleiding René Roos 06-23222653 jeugdbestuurbw@gmail.com

     
    Algemene zaken A: Vrijwilligers, kantine, sponsors
    Algemene zaken B: Dames en jeugd
    Algemene zaken C: Voetbaltechnische zaken, wedstrijden en accommodatie