• CVV Blauw-Wit (W) 1

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    9 mrt. 14:30ZCFC 1 - Blauw Wit (W) 1B. (Ben) Berndt
    16 mrt. 14:30Blauw Wit (W) 1 - ASC De Volewijckers 1
    23 mrt. 15:15Kolping Boys 1 - Blauw Wit (W) 1
    6 apr. 14:30Blauw Wit (W) 1 - SSA-SJO VV Egmond 1
    13 apr. 14:30Vrone 1 - Blauw Wit (W) 1
    20 apr. 14:30Blauw Wit (W) 1 - Meteoor De sv. 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Kadoelen sv. 1 - Blauw Wit (W) 14 - 1
    24 feb.Blauw Wit (W) 1 - ZVC '22 12 - 4
    2 mrt.Blauw Wit (W) 1 - Sporting Andijk 10 - 1
  • Stand

    PositieTeamGSWGV+-PT
    1Sporting Andijk 1161420501644
    2DZS 115942532531
    3SVW 27 116934432130
    4Kolping Boys 116754373126
    5ZVC '22 116754322626
    6OFC 116655394323
    7ZCFC 116637273421
    8Vrone 115555282820
    9SSA-SJO VV Egmond 115546394019
    10Kadoelen sv. 115447294216
    11Meteoor De sv. 115447284216
    12De Wherevogels 1163211193811
    13ASC De Volewijckers 115231026419
    14Blauw Wit (W) 116231126499
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haan, Pieter deMedische stafVerzorger
    Kramer, SimonOverige stafTeammanager
    Saegher, Roy deOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Spelers

    NaamRol
    Bourchid, MohammedTeamspeler
    Brouwer, DaanTeamspeler
    Croese, LoranTeamspeler
    Eig, thomas vanTeamspeler
    Graaf, Quint deTeamspeler
    Houts, Jesper vanTeamspeler
    Huitema, FinnTeamspeler
    Jonker, Jan JaapTeamspeler
    Kat, JeffreyTeamspeler
    Konijn, JasperTeamspeler
    Krook, WesselTeamspeler
    Mantel, JoramTeamspeler
    Middelhoff, SkipTeamspeler
    Noeman, AbdullahTeamspeler
    Olst, Mats vanTeamspeler
    Seitner, LeonTeamspeler
    Swart, WouterTeamspeler
    Terdu, YannickTeamspeler
    Vries, Maikel deTeamspeler
    Vries, Wessel deTeamspeler
    Wit, Cas deTeamspeler
    Woode, PatrickTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.