• Kantineplanning

  • Gastheer / Gastvrouw (zaterdagochtend)
    NaamDatumTijd
    Verkade, H. (Henk)09-03-202408:00
    Houten, R. van (Remco)16-03-202408:00
    Bootsman, T. (Tamara)23-03-202408:00
    Maarseveen, M. (Marco)30-03-202408:00
    Verkade, H. (Henk)06-04-202408:00
    Olst, M. van (Mats)13-04-202408:00
    Saegher, R. de (Roy)20-04-202408:00
    Maarseveen, M. (Marco)04-05-202408:00
    Verkade, H. (Henk)11-05-202408:00
    Houten, R. van (Remco)18-05-202408:00
    Bootsman, T. (Tamara)25-05-202408:00
  • Gastheer / Gastvrouw (zaterdagmiddag)
    NaamDatumTijd
    Afgeschermd09-03-202413:00
    Regeling, E. (Elzo)16-03-202413:00
    Groot, K. de (Klaas)23-03-202413:00
    Andrea-de Vries, A. de (Annemarie)30-03-202413:00
    Afgeschermd06-04-202413:00
    Vries, O. de (Oscar)13-04-202413:00
    Groot, K. de (Klaas)20-04-202413:00
    Andrea-de Vries, A. de (Annemarie)04-05-202413:00
    Afgeschermd11-05-202413:00
    Regeling, E. (Elzo)18-05-202413:00
    Groot, K. de (Klaas)25-05-202413:00
  • Zaterdagochtend (vaste ploeg)
    NaamDatumTijd
    Geluk, M.A. (Mirjam)09-03-202408:30
    Afgeschermd16-03-202408:30
    Wilbrink, K. (Kyra)16-03-202408:30
    Leguijt, A (Annette)06-04-202408:30
    Koomen, J. (Jan)13-04-202408:30
    Groenendijk, A. (Annemiek)13-04-202408:30
    Geluk, M.A. (Mirjam)20-04-202408:30
    Afgeschermd11-05-202408:30
    Wilbrink, K. (Kyra)11-05-202408:30
    Leguijt, A (Annette)18-05-202408:30
    Groenendijk, A. (Annemiek)25-05-202408:30
  • Zaterdagmiddag (vaste ploeg)
    NaamDatumTijd
    Afgeschermd09-03-202412:30
    Afgeschermd09-03-202412:30
    Brussel, F.C.H. (Fred)16-03-202412:30
    Ouwehand, E. (Erik)16-03-202412:30
    Afgeschermd23-03-202412:30
    Bootsman, C.H. (Cees)30-03-202412:30
    Wever, J. (Jan)30-03-202412:30
    Afgeschermd06-04-202412:30
    Boonstra, E. (Erik)06-04-202412:45
    Afgeschermd13-04-202412:30
    Afgeschermd13-04-202412:30
    Brussel, F.C.H. (Fred)20-04-202412:30
    Ouwehand, E. (Erik)20-04-202412:30
    Bootsman, C.H. (Cees)04-05-202412:30
    Wever, J. (Jan)04-05-202412:30
    Afgeschermd11-05-202412:30
    Boonstra, E. (Erik)11-05-202412:45
    Afgeschermd18-05-202412:30
    Afgeschermd18-05-202412:30
    Brussel, F.C.H. (Fred)25-05-202412:30
    Ouwehand, E. (Erik)25-05-202412:30
    Afgeschermd01-06-202412:30
  • Afsluitdienst
    NaamDatum
    Afgeschermd09-03-2024
    Terdu, Y. (Yannick)09-03-2024
    Bakker, M.G. (Martijn)16-03-2024
    Verlaan, RDV (Romano)16-03-2024
    Houten, R. van (Remco)23-03-2024
    Vries, M. de (Martijn)23-03-2024
    Afgeschermd30-03-2024
    Galen, J. van (Jeffrey)30-03-2024
    Haan, W. (Walter)06-04-2024
    Mantel, A.C. (Arian)06-04-2024
    Bakker, M.G. (Martijn)13-04-2024
    Verlaan, RDV (Romano)13-04-2024
    Afgeschermd20-04-2024
    Terdu, Y. (Yannick)20-04-2024
    Houten, R. van (Remco)04-05-2024
    Vries, M. de (Martijn)04-05-2024
    Bakker, M.G. (Martijn)11-05-2024
    Terdu, Y. (Yannick)11-05-2024
    Afgeschermd18-05-2024
    Galen, J. van (Jeffrey)18-05-2024
    Haan, W. (Walter)25-05-2024
    Mantel, A.C. (Arian)25-05-2024
    Afgeschermd01-06-2024
    Terdu, Y. (Yannick)01-06-2024
    Houten, R. van (Remco)01-06-2024
    Vries, M. de (Martijn)01-06-2024
  • Donderdagavond (clubavond)
    NaamDatum
    Wolde, S. ten (Sytze)07-03-2024
    Spanjersberg, A.C. (Bertus)14-03-2024
    Kleine, F. (Fake)21-03-2024
    Afgeschermd28-03-2024
    Wolde, S. ten (Sytze)04-04-2024
    Spanjersberg, A.C. (Bertus)11-04-2024
    Kleine, F. (Fake)18-04-2024
    Afgeschermd25-04-2024
    Wolde, S. ten (Sytze)02-05-2024
    Spanjersberg, A.C. (Bertus)16-05-2024
    Kleine, F. (Fake)23-05-2024
    Afgeschermd30-05-2024
  • Vrijdagavond (darts / klaverjassen / 7x7 voetbal)
    NaamDatumTijd
    Tijms, T. (Thierry)15-03-202419:30
    Wakker, S (Steffenie)15-03-202419:30
    Afgeschermd15-03-202419:30
    Afgeschermd15-03-202419:30
    Tijms, T. (Thierry)12-04-202419:30
    Wakker, S (Steffenie)12-04-202419:30
    Afgeschermd12-04-202419:30
    Afgeschermd12-04-202419:30
    Afgeschermd03-05-202419:30
    Wakker, S (Steffenie)03-05-202419:30
    Afgeschermd03-05-202419:30
    Tijms, T. (Thierry)17-05-202419:30
    Afgeschermd24-05-202419:30
    Afgeschermd24-05-202419:30
    Wakker, S (Steffenie)24-05-202419:30