• Koningsnacht darts 2022

    Op koningsnacht kon er eindelijk weer gedart worden bij Blauw-Wit. Er werd dit jaar een koppeltoernooi georganiseerd met koningsnacht in plaats van een normaal darttoernooi. Het toernooi werd gewonnen door JO8 trainer Dennis van Houten, samen met zijn kameraad Marco Zuidam. Zij versloegen Jeffrey van Galen en Roy de Saegher in de finale. De verliezersroute werd gewonnen door Marc Bootsman en Roland Bootsman.

    Poulefase

     

    Groep A

    Punten 

    Legsaldo 

    1   

    Jeffrey van Galen / Roy de Saegher

    8

    +11

    2

    Danny de Boer / Marco de Boer

    6

    +6

    3

    Sander Bootsman / Stefan van Eerde 

    4

    -2

    4

    Simon Kramer / Mats van Olst

    2

    -7

    5

    Marc Bootsman / Roland Bootsman

    0

    -8

     

    Marc Bootsman / Roland Bootsman    

    0-3   

    Danny de Boer / Marco de Boer

    Simon Kramer / Mats van Olst

    0-3

    Sander Bootsman / Stefan van Eerde   

    Danny de Boer / Marco de Boer

    0-3

    Jeffrey van Galen / Roy de Saegher

    Simon Kramer / Mats van Olst

    3-2

    Marc Bootsman / Roland Bootsman

    Jeffrey van Galen / Roy de Saegher

    3-0

    Sander Bootsman / Stefan van Eerde

    Danny de Boer / Marco de Boer

    3-0

    Simon Kramer / Mats van Olst

    Marc Bootsman / Roland Bootsman

    0-3

    Jeffrey van Galen / Roy de Saegher

    Sander Bootsman / Stefan van Eerde   

    0-3

    Danny de Boer / Marco de Boer

    Jeffrey van Galen / Roy de Saegher

    3-1

    Simon Kramer / Mats van Olst

    Sander Bootsman / Stefan van Eerde

    3-2

    Marc Bootsman / Roland Bootsman

     

     

    Groep B

    Punten  

    Legsaldo   

    1   

    Sander Molenaar / Marciano Bos

    8

    +11

    2

    Dennis van Houten / Marco Zuidam   

    4

    +3

    3

    Rens Rönitz / Naomi Kat

    4

    +0

    4

    Mitchell Veldhuis / Amy de Boer

    2

    -7

    5

    Luke Kerssens / Mike de Boer

    2

    -7

     

    Mitchell Veldhuis / Amy de Boer

    0-3   

    Rens Rönitz / Naomi Kat

    Dennis van Houten / Marco Zuidam

    1-3

    Sander Molenaar / Marciano Bos

    Rens Rönitz / Naomi Kat

    3-0

    Luke Kerssens / Mike de Boer

    Dennis van Houten / Marco Zuidam

    2-3

    Mitchell Veldhuis / Amy de Boer

    Luke Kerssens / Mike de Boer

    0-3

    Sander Molenaar / Marciano Bos

    Naomi Kat / Rens Rönitz

    0-3

    Dennis van Houten / Marco Zuidam

    Mitchell Veldhuis / Amy de Boer

    1-3

    Luke Kerssens / Mike de Boer

    Sander Molenaar / Marciano Bos

    3-0

    Rens Rönitz / Naomi Kat

    Luke Kerssens / Mike de Boer

    0-3

    Dennis van Houten / Marco Zuidam

    Sander Molenaar / Marciano Bos

    3-0

    Mitchell Veldhuis / Amy de Boer

     

     

    Groep C

    Punten   

    Legsaldo   

    1   

    Glenn Mantel / Leroy Meerhoff

    6

    +7

    2

    Maik Pasveer / Bas Koenen

    6

    +3

    3

    Jeffrey Kat / Leon Seitner

    4

    +2

    4

    Rob Pater / Kim Kunst

    4

    -1

    5

    Quint de Graaf / Annemarie Andrea   

    0

    -11

     

    Quint de Graaf / Annemarie Andrea   

    1-3   

    Rob Pater / Kim Kunst

    Jeffrey Kat / Leon Seitner

    3-2

    Glenn Mantel / Leroy Meerhoff

    Rob Pater / Kim Kunst

    1-3

    Maik Pasveer / Bas Koenen

    Jeffrey Kat / Leon Seitner

    3-0

    Quint de Graaf / Annemarie Andrea   

    Maik Pasveer / Bas Koenen

    0-3

    Glenn Mantel / Leroy Meerhoff

    Rob Pater / Kim Kunst

    3-2

    Jeffrey Kat / Leon Seitner

    Quint de Graaf / Annemarie Andrea

    0-3

    Maik Pasveer / Bas Koenen

    Glenn Mantel / Leroy Meerhoff

    3-1

    Rob Pater / Kim Kunst

    Maik Pasveer / Bas Koenen

    3-2

    Jeffrey Kat / Leon Seitner

    Glenn Mantel / Leroy Meerhoff

    3-0

    Quint de Graaf / Annemarie Andrea

     
    Verliezersroute - Kwartfinales

    Simon Kramer / Mats van Olst

    0-1

    Luke Kerssens / Mike de Boer

    Mitchell Veldhuis / Amy de Boer

    0-1

    Quint de Graaf / Annemarie Andrea    

    Rob Pater / Kim Kunst

    0-1

    Marc Bootsman / Roland Bootsman

    Sander Bootsman / Stefan van Eerde  

    bye   

     

     

    Verliezersroute - Halve finales

    Quint de Graaf / Annemarie Andrea     

    1-2   

    Marc Bootsman / Roland Bootsman   

    Sander Bootsman / Stefan van Eerde

    2-1

    Luke Kerssens / Mike de Boer

     

    Verliezersroute - Finale

    Marc Bootsman / Roland Bootsman     

    2-1   

    Sander Bootsman/Stefan van Eerde   

     

    Winnaarsroute - Kwartfinales

    Jeffrey van Galen / Roy de Saegher    

    3-0   

    Maik Pasveer / Bas Koenen

    Sander Molenaar / Marciano Bos

    3-1

    Jeffrey Kat / Leon Seitner

    Glenn Mantel / Leroy Meerhoff

    3-0

    Rens Rönitz / Naomi Kat

    Danny de Boer / Marco de Boer

    0-3

    Dennis van Houten / Marco Zuidam   

     

    Winnaarsroute - Halve finales

    Sander Molenaar / Marciano Bos        

    2-3   

     Jeffrey van Galen / Roy de Saegher   

    Glenn Mantel / Leroy Meerhoff

    0-3

    Dennis van Houten / Marco Zuidam

     

    Winnaarsroute - Finale

    Jeffrey van Galen / Roy de Saegher   

    1-3   

    Dennis van Houten / Marco Zuidam