• CVV Blauw-Wit (W) 2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 meiSchagen United 3 - Blauw Wit (W) 24 - 2
  • Stand

    PositieTeamGSWGV+-PT
    1SVW 27 3201433492345
    2Schagen United 2201244573640
    3Foresters 420965564033
    4Volendam (rkav) 520947474231
    5Blokkers de 220839443727
    6Limmen 2208210424226
    7Schagen United 320659425423
    8AFC 34 220659314423
    9Blauw Wit (W) 220659355323
    10FC Uitgeest 2206311364821
    11Alkmaarsche Boys 2204412416116
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kramer, SimonOverige stafTeammanager
    Oosten, Marco vanTechnische stafTrainer/coach
    Saegher, Roy deOverige stafTeammanager
  • Spelers

    NaamRol
    Bakkum, MarijnTeamspeler
    Bootsman, MikeTeamspeler
    Graaf, Quint deTeamspeler
    Mantel, JoramTeamspeler
    Oosten, Timothy vanTeamspeler
    Ronitz, RensTeamspeler
    Snijder, LesleyTeamspeler
    Terdu, YannickTeamspeler
    Tunen, Mark vanTeamspeler
    Vries, Maikel deTeamspeler
    Vries, Wessel deTeamspeler
    Waal, Tijn deTeamspeler
    Wiersma, BramTeamspeler
    Wiersma, MatsTeamspeler
    Wit, Cas deTeamspeler
    Wit, Rinke deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.