• CVV Blauw-Wit (W) 2

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    31-10-2026 12:00Blauw Wit (W) 2 - Reiger Boys 4
    07-11-2026 12:00Blauw Wit (W) 2 - SVIJ 2
    21-11-2026 12:00Blauw Wit (W) 2 - Stormvogels ijvv 3
    28-11-2026 11:30ODIN 59 4 - Blauw Wit (W) 2
    05-12-2026 10:00VVH/Velserbroek 3 - Blauw Wit (W) 2
    12-12-2026 13:00FC Uitgeest 3 - Blauw Wit (W) 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    19-09-2026VV Egmond 2 - Blauw Wit (W) 26 - 2
    26-09-2026Blauw Wit (W) 2 - ADO '20 34 - 3
    03-10-2026Haarlem-Kennemerland f.c. 3 - Blauw Wit (W) 22 - 5
  • Stand

    PositieTeamGSWGV+-PT
    1VV Egmond 233002569
    2FC Uitgeest 34211957
    3Stormvogels ijvv 34211867
    4Westzaan 23201856
    5Blauw Wit (W) 2320111116
    6SVIJ 2420210236
    7VVH/Velserbroek 33120745
    8ADO '20 331029103
    9Reiger Boys 441039113
    10Haarlem-Kennemerland f.c. 341036173
    11ODIN 59 42011461
    12Castricum FC 43012791
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oosten, Marco vanTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Saegher, Roy deOverige stafTeammanager
    Vries, Maikel deTechnische stafTrainer/coach
  • Spelers

    NaamRol
    Belloum, WassimTeamspeler
    Binken, BowenTeamspeler
    Bootsman, MikeTeamspeler
    Brouwer, DaanTeamspeler
    Croese, LoranTeamspeler
    Faber, MitchellTeamspeler
    Hoogeboom, MatthijsTeamspeler
    Jong, TigoTeamspeler
    Konijn, JasperTeamspeler
    Lever, DyaroTeamspeler
    Middelhoff, SkipTeamspeler
    Roubos, BowenTeamspeler
    Smit, JaronTeamspeler
    Veenboer, NiekTeamspeler
    Waal, Tijn deTeamspeler
    Weij, RamonTeamspeler
    Wiersma, MatsTeamspeler
    Wiersma, BramTeamspeler
    Willemse, ThimoTeamspeler
    Wit, Cas deTeamspeler
    Wit, Rinke deTeamspeler
    Wlodarczyk, JakubTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.