• Thuiswedstrijden
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 okt. 20:00Blauw Wit (W) 35+1 - FC Uitgeest 35+2Sportpark De Koog
    7 okt. 21:00Blauw Wit (W) 35+1 - Sporting Krommenie 35+1Sportpark De Koog
    8 okt. 09:15Blauw Wit (W) JO10-1 - Zaandijk JO10-1Sportpark Blauw Wit W
    8 okt. 09:15Blauw Wit (W) JO8-1JM - SVA JO8-4Sportpark Blauw Wit W
    8 okt. 11:30Blauw Wit (W) 2 - Always Forward 2Sportpark Blauw Wit W
    8 okt. 12:00Blauw Wit (W) 3 - OFC 3Sportpark Blauw Wit W
    8 okt. 14:30Blauw Wit (W) VR1 - SVIJ VR1Sportpark Blauw Wit W
    8 okt. 14:30Blauw Wit (W) 5 - Saenden 2Sportpark Blauw Wit W
    15 okt. 12:00Blauw Wit (W) 4 - Rijp (de) 2Sportpark Blauw Wit W
    15 okt. 14:30Blauw Wit (W) 45+1 - OFC 45+1Sportpark Blauw Wit W
  • Uitwedstrijden

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 okt. 20:30FCZSW/FC Zaanstreek 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark De Koog
    7 okt. 22:00Fortuna Wormerveer sv 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark De Koog
    8 okt. 12:00De Wherevogels 4 - Blauw Wit (W) 4Sportpark Westerweg
    8 okt. 16:15Meteoor De sv. 45+1 - Blauw Wit (W) 45+1Sportpark Tuindorp Oostzaan
    8 okt. 11:00BOL JO18-1 - Blauw Wit (W) JO18-1Bol sportcomplex - BOL
    8 okt. 10:30Purmerend JO12-4 - ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO12-1Sportpark Weidevenne
    8 okt. 10:00ODIN 59 JO12-3 - ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO12-2Sportpark Assumburg-ODIN'59
    8 okt. 11:00Sporting Krommenie JO11-3 - Blauw Wit (W) JO11-1Sportpark Provily
    8 okt. 11:45DEM (RKVV) MO15-2 - Blauw Wit (W) MO15-1Sportpark DEM
    15 okt. 14:30Wieringermeer 1 - Blauw Wit (W) 1Sportpark Belboei
    15 okt. 16:15Foresters 2 - Blauw Wit (W) 2Sportpark Het Vennewater
    15 okt. 15:30Jong Hercules 7 - Blauw Wit (W) 3Sportpark Adrichem
    15 okt. 12:00Fortuna Wormerveer sv 3 - Blauw Wit (W) 5Sportpark Fortuna Wormerveer
    15 okt. 12:15Stormvogels ijvv VR1 - Blauw Wit (W) VR1Sportpark Zeewijk
    22 okt. 14:00Rijp (de) 2 - Blauw Wit (W) 5Sportpark De Rijp
    22 okt. 14:00De Wherevogels 45+1 - Blauw Wit (W) 45+1Sportpark Westerweg