• Thuiswedstrijden
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 09:15Blauw Wit (W) JO8-1JM - De Wherevogels JO8-2Sportpark Blauw Wit W
    11 feb. 09:15Blauw Wit (W) JO10-1 - ODIN 59 JO10-6Sportpark Blauw Wit W
    11 feb. 10:15Blauw wit (W) MO15-1 (9-tal) - Volendam (rkav) MO15-3Sportpark Blauw Wit W
    11 feb. 10:25ST Blauw Wit(W) JO12-2 - Rijp (de) JO12-2Sportpark Blauw Wit W
    11 feb. 11:30Blauw Wit (W) 2 - SVW 27 2Sportpark Blauw Wit W
    11 feb. 12:00Blauw Wit (W) 3 - ZCFC 11Sportpark Blauw Wit W
    11 feb. 14:30Blauw Wit (W) 1 - WSV 1930 1Sportpark Blauw Wit W
    11 feb. 14:30Blauw Wit (W) 5 - WSV 1930 3Sportpark Blauw Wit W
    18 feb. 09:15Blauw Wit (W) JO11-1 - DSS MO11-1Sportpark Blauw Wit W
    18 feb. 09:45Blauw Wit (W) JO19-1 - Ilpendam JO19-2Sportpark Blauw Wit W
    18 feb. 10:15Blauw wit (W) MO15-1 (9-tal) - HSV MO15-1 (9-tal)Sportpark Blauw Wit W
    18 feb. 12:00Blauw Wit (W) 4 - Sporting Krommenie 3Sportpark Blauw Wit W
    18 feb. 12:00Blauw Wit (W) 3 - ZVC '22 5Sportpark Blauw Wit W
    4 mrt. 09:45ST Blauw Wit (W)/Graftdijk JO14-1 - ZCFC JO14-1Sportpark Graftdijk
    4 mrt. 12:00Blauw Wit (W) 4 - De Wherevogels 4Sportpark Blauw Wit W
    4 mrt. 14:30Blauw Wit (W) 45+1 - VVC fc 45+2Sportpark Blauw Wit W
    4 mrt. 14:30Blauw Wit (W) VR1 - Wartburgia asv VR4Sportpark Blauw Wit W
    10 mrt. 20:00Blauw Wit (W) 35+1 - FC Uitgeest 35+3Sportpark Blauw Wit W
    10 mrt. 21:30Blauw Wit (W) 35+1 - FCZSW/FC Zaanstreek 35+1Sportpark Blauw Wit W
    11 mrt. 11:30Blauw Wit (W) 2 - Foresters 2Sportpark Blauw Wit W
    11 mrt. 14:30Blauw Wit (W) 1 - Wieringermeer 1Sportpark Blauw Wit W
    11 mrt. 14:30Blauw Wit (W) 5 - Fortuna Wormerveer sv 3Sportpark Blauw Wit W
  • Uitwedstrijden

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 14:45ODIN 59 3 - Blauw Wit (W) 2Sportpark Assumburg-ODIN'59
    4 feb. 10:45Sporting Krommenie JO10-3 - Blauw Wit (W) JO10-1Sportpark Provily
    11 feb. 14:15Sporting Krommenie 3 - Blauw Wit (W) 4Sportpark Provily
    11 feb. 14:30vv Zwanenburg 45+1 - Blauw Wit (W) 45+1Sportpark Zwanenburg
    11 feb. 13:00HSV JO19-2 - Blauw Wit (W) JO19-1Sportpark Maalwater
    11 feb. 12:45ADO '20 JO14-1 - ST Blauw Wit (W)/Graftdijk JO14-1Sportpark De Vlotter
    11 feb. 11:00Hercules Zaandam sc JO11-4 - Blauw Wit (W) JO11-1Sportpark De Kuil
    11 feb. 14:30DZS VR1 - Blauw Wit (W) VR1Sportpark De Boogbal
    18 feb. 14:00Wieringermeer 2 - Blauw Wit (W) 2Sportpark Belboei
    4 mrt. 13:45Always Forward 2 - Blauw Wit (W) 2Sportpark Wilhelmina
    4 mrt. 14:30Zaandijk 4 - Blauw Wit (W) 3Sportpark Schanszicht
    4 mrt. 14:30Saenden 2 - Blauw Wit (W) 5Sportpark Saenden
    4 mrt. 09:45Foresters MO15-2 - Blauw wit (W) MO15-1 (9-tal)Sportpark Het Vennewater
    10 mrt. 19:30Sporting Krommenie 35+2 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Blauw Wit W
    10 mrt. 21:00Fortuna Wormerveer sv 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1Sportpark Blauw Wit W
    11 mrt. 14:30ZCFC 10 - Blauw Wit (W) 3Sportpark Kalverhoek
    11 mrt. 14:00Rijp (de) 2 - Blauw Wit (W) 4Sportpark De Rijp
    11 mrt. 14:30Zwaluwen 30 HCSV 45+1 - Blauw Wit (W) 45+1Sportpark Middelweg
    11 mrt. 15:00VVA/Spartaan VR1 - Blauw Wit (W) VR1Sportpark Jan van Galen